Polimocznik - natryskowa membrana

Udostępnij:

Ostatnimi czasy, poszukuje się oszczędności zważywszy na rosnącą cenę energii elektrycznej. Okazuje się zatem, że oszczędność można znaleźć we właściwej izolacji. Bardzo dobrym rozwiązaniem izolacyjnym okazuje się natryskowa membrana na bazie czystego polimocznika. Co ważne materiał ten, skonstruowany jest w całości z części stałych, ale jest w stu procentach przyjazny dla środowiska.

Największą zaletą jednak polimocznika, będzie niezwykła odporność na działanie wody. Trzeba zaznaczyć, że materiał ten chroni przed wyniszczeniem pierwotnego materiału w skutek ciągłej eksploatacji i zapobiega korozji materiału, perfekcyjnie przylegając do miejsca na jakim jest aplikowany.

Równie istotna jest tutaj łatwość i szybkość instalacji. Montaż nie trwa dłużej niż kilka sekund, ale w efekcie i tak otrzymuje się doskonałą powierzchnię bez spoin i mostków cieplnych. Jedynym warunkiem ułożenia polimocznika, jest odpowiednie przygotowanie podłoża do instalacji. W rezultacie, można cieszyć się dostosowaną i doskonale przylegającą formą izolacyjną. Trzeba wspomnieć, że ta natryskowa membrana chroni powierzchnie nadając jej właściwości antypoślizgowe.

Dodatkowo, pokrywając polimocznikiem nawierzchnię skłonną do korozji, minimalizujemy ryzyko pojawienia się rdzy. Polimocznik, ze względu na swoje właściwości chemiczne oraz parametry mechaniczne cechuje się niespotykaną dotąd trwałością. Jest odporny nie tylko na kwasy czy zasady, ale również zabezpiecza materiał, na który jest nakładany, przed substancjami ropopochodnymi.

polimocznik trwałośćPonadto, nie straszne mu działanie różnych czynników atmosferycznych oraz bakterii. W sposób nieskomplikowany możemy zabezpieczyć nim spoiny i naroża i co nie mniej ważne łatwo usunąć z niego zabrudzenia. W związku z powyższym, polimocznik jest produktem zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się na tle innych materiałów natryskowych. Jest to gwarancja spełnienia oczekiwań, szczególnie dla tych, którzy poszukują idealnego środka który uchroni budynek przed wilgocią oraz innymi szkodliwymi czynnikami.

Socialmedia

Warte uwagi

Natrysk izolacji PUR - korzystne rozwiązanie

Istnieje wiele czynników mających wpływ na wysoki poziom zadowolenia z domu, który zamieszkujemy, a jednym z nich jest jego dobre ocieplenie. O tym, jak duże jest jego znaczenie przekonujemy...

Kontakt

Izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe - IZOSOLUX

Izolacja natryskowa to obecnie najlepsze i najszybsze rozwiązanie, które daje nam możliwość efektywnego ocieplenia poddasza. Dzięki temu można zapobiec uciekaniu ciepła oraz przenoszeniu alergenów. Nie powinno być problemów pleśni czy gryzoni, co jest często kłopotliwe, jeśli stosuje się wełnę mineralną.

Izolacje natryskowe realizowane są przez nas z użyciem nowoczesnego sprzętu, który będzie gwarantował nam zastosowanie świetnych jakościowo materiałów. Wszystko realizowane w ramach izolacji natryskowej sprawdza się przy:

    ocieplaniu dachów i poddaszy ;

    ocieplaniu budynków mieszkalnych;

    izolacji dachów, zbiorników i instalacji kanalizacyjnych w ramach hydroizolacji;

    izolacji tarasów, fundamentów i wylewki ;

    izolacji magazynów, kurników, chłodni;

    ociepleniu i wygłuszeniu ścian.

Izolacja natryskowa to obecnie najlepsze i najszybsze rozwiązanie, które daje nam możliwość efektywnego ocieplenia poddasza. Dzięki temu można zapobiec uciekaniu ciepła oraz przenoszeniu alergenów. Nie powinno być problemów pleśni czy gryzoni, co jest często kłopotliwe, jeśli stosuje się wełnę mineralną.

Izolacja może być aplikowana bezpośrednio na podłoże i to niezależnie czy będzie to deskowanie, beton czy membrana. Doskonała przyczepność piany PUR sprawia, że uda się dzięki niej skutecznie wzmocnić konstrukcję. Nie będzie także problemu stosowania różnych elementów montażowych. Dzięki stosowaniu izolacji natryskowej z piany PUR mamy gwarancje energooszczędnego i niskoenergetycznego domu. Będzie można to czuć również w portfelu, ponieważ to rozwiązanie jest tanie.

Piana charakteryzuje się tym, że jest produktem ekologicznym i można liczyć na to, że dzięki niej nie będzie problemów z osiadającym kurzem czy alergenami. Oznacza to, że mamy czyste powietrze w domu. Piana nie ma substancji rakotwórczych, nie ma zapachu oraz nie będzie drażnić alergików. Cała instalacja tak przygotowana będzie bardzo szczelna i dzięki temu uzyska się rzeczywiście idealną izolację, która dodatkowo wpływa także na wyciszenie przygotowywanych pomieszczeń. Dlatego właśnie te wszystkie cechy powinny zachęcić do stosowania piany PUR.